Konkurs muzyczny "O złoty mikrofon pani dyrektor"

Dnia 25 marca 2024 roku w Przedszkolu "Słonecznym" w Wasilkowie przy ulicy Polnej odbyła się VI edycja konkursu muzycznego pt.: "O złoty mikrofon Pani Dyrektor".

W składzie jury zasiedli p. Anna  Lach reprezentantka Miejskiego Ośrodka Animacji Kultury w Wasilkowie , wicedyrektor przedszkola pani Bożena Stasiełuk. Na scenie wystąpiły największe wokalne talenty z naszego przedszkola, które sprowadził jeden cel: dobrze się bawić oraz zdobyć  statuetkę Złotego Mikrofonu.

Nagrodę otrzymali: Hanna B., Remigiusz R., Oliwia L., Agata S. oraz Agata Cz. Wyróżnienia otrzymali: Marcelina W., Gniewomir J., Nadia K., Hanna Ł., Maria B., Aleksander O., Aleksandra P., Martyna K., Miłosz Z., Lena S.

Serdecznie gratulujemy !

Organizatorzy imprezy: Iwona D., Małgorzata T. Izabela W., Justyna W.